Certifikáty

Certifikační list "Komory podniků komerční bezpečnosti České republiky" 2024

Firma ANIM plus-RS, s.r.o. je držitelem osvědčení, že firma je v roce 2024 členem Komory podniků komerční bezpečnosti České republiky.

Osvědčení o členství v Hospodářské komoře ČR

Firma ANIM plus-RS, s.r.o. je držitelem osvědčení, že firma je v roce 2020 členem Hospodářské komory České republiky prostřednictvím ČESKÁ KOMORA SLUŽEB OCHRANY MAJETKU A OSOB, z.s.

NAM technology Gold partner

Firma ANIM plus-RS, s.r.o. obdržela od společnosti NAM system, a.s. certifikát Gold partner

Certifikát člena "České komory služeb ochrany majetku a osob"

Firma ANIM plus – RS,s.r.o. je  členem České komory služeb ochrany majetku a osob

Certifikát "Spolehlivá firma"

Firma SECURITY ANIM, s.r.o. dceřiná firma společnosti ANIM plus – RS,s.r.o. obdržela certifikát Spolehlivá firma.

Základem pro správné fungování portálu Živéfirmy.cz je kvalitní databáze s ověřenými kontakty, kterou průběžně budujeme již od roku 1991. Abychom firmu mohli nazvat „živou firmou“, pravidelně všechny firmy z našich záznamů kontaktujeme a ověřujeme platnost uložených údajů. Na ověřování údajů pracuje speciálně vyškolený tým, který každý den provede aktualizaci několika tisíc záznamů.

Firma, která se rozhodne udělat něco víc pro svoje budoucí zákazníky a naváže s námi užší spolupráci, získává od nás statut „SPOLEHLIVÁ FIRMA“.

Uživatelé portálu mají k dispozici propracované vyhledávání, které umožňuje nalézt hledanou firmu podle názvu, IČ, oboru ve kterém působí, lokality a mnoha dalších parametrů. Vyhledávání je velice jednoduché a intuitivní a stačí do vyhledávacího formuláře zadat hledaný dotaz a odpověď je uživateli vrácena ve formě seznamu firem, které odpovídají hledaným kritériím.

Firmy jsou ve výsledku hledání řazeny podle toho, jak jejich název a činnost odpovídají hledanému výrazu a záznamy jsou obohaceny o tzv. rating (hvězdičky od jedné do pěti), který udává, jak moc jsou poskytovaná data kvalitní, rozsáhlá a aktuální

 

Certifikát shody pro monitorovací systém 1Box

Unikátní technologie 1Box® která je určena pro provoz monitorovacích a dohledových center a kterou naše firma ANIM plus-RS, s.r.o. provozuje,  získala  CERTIFIKÁT SHODY od Certifikačního institutu, který potvrzuje činnost dohledového a poplachového centra podle normy ČSN 50 518

 

Titul profesionální bezpečnostní agentura

Firma ANIM plus-RS, s.r.o. obdržela titul profesionální bezpečnostní agentura na základě zavádění inovačních systému ochrany ve střežených objektech.

Titul "DOBRÁ BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA"

Naše firma obdržela titul DOBRÁ BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA za používání systému kontroly obchůzek na všech námi střežených objektech, který má za výsledek zvýšení kvality poskytovaných služeb.

Osvědčení o odborném vzdělávání bezpečnostních pracovníků

Firma ANIM plus-RS,s.r.o. obdržela osvědčení, že ve firmě proběhlo odborné vzdělávání bezpečnostních pracovníků v oblastech etiky a firemní kultury, BOZP.PO, právního minima, život zachraňujících úkonů a taktiky jednání v nestandartních situacích.

Výuku zajistili bezpečnostní experti z firmy Trivis a.s.

Dispečink PCO

Stálá služba - 24 hodin

mobil:   739 222 444
mobil:   777 565 008
e-mail:   pco@anim.cz

Aktuality

Jsme partnery

ONI NAM System System Plus Zlín LPT System, s.r.o. Alsymon s.r.o. Kruh Zásahová služba

Jsme členy

ČK SOMO KPKB ČR

CK SOMO KPKB CR

Ocenění

Copyright © 2024 - ANIM plus - RS, s.r.o.        Všechna práva vyhrazena        Webdesign ekART, Vsetín